Porsche Taycan
Cross Turismo 4 93 kWh Sport Chrono 5-Pers. SOH 90% BOSE Dealer Onderhouden NL Auto | Comfortstoelen | 360 Camera PDLS | Adaptive Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 67.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 67.895,-
LEASEPRIJS: € 1.119,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.579,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Taycan |
|---|---|
| Uitvoering: | Cross Turismo 4 93 kWh Sport Chrono 5-Pers. SOH 90% BOSE Dealer Onderhouden NL Auto | Comfortstoelen | 360 Camera PDLS | Adaptive Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 33.636 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 2 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.119,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 67.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-377-HT |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 2.220 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.885 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Geheugen-pakket
- Parkeer pakket
- Sport Chrono Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- stopwatch
- stopwatch
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen